Mecze Bundesligi na żywo w internecie. Gdzie oglądać transmisje live online

Charakterystyka poszczególnych lig piłkarskich coraz częściej opiera się na kwestiach transmisyjnych. Wracająca w najbliższy weekend Bundesliga ma rozpocząć stopniowe odmrażanie sportu, ale to, gdzie oglądać te mecze, jest już nieco tajemnicze. Opcji i różnych alternatyw mamy naprawdę wiele, ponieważ poza transmisją telewizyjną, w ofercie nadawania świetnie wygląda propozycja internetowa. Na ten moment do naszej dyspozycji mamy trzy platformy, dlatego w tym tekście warto powiedzieć o nic nieco więcej.

Bundesliga – gdzie oglądać spotkania zbliżającej się kolejki?

Zmagania osiemnastu zespołów w ramach 26.kolejki Bundesligi rozpoczną się już w sobotę po południu. Jako kibice nie mamy oczywiście możliwości oglądania spotkań ze stadionu, ale jest szansa na obejrzenie pojedynków na szklanym ekranie. Dominującą rolę zajmuje telewizja, a konkretnie kanały Eleven Sports oraz Canal+Sport. Do tej dwójki dołącza także trójka platform. Dwie z nich dotyczą stron bukmacherskich, ponieważ chodzi o zakładki STS TV oraz Fortuna TV. Całą trójkę propozycji uzupełnia witryna Player.pl, będąca liderem na rynku internetowym.

Oferta bukmacherska w kontekście transmisji meczów

Najbliższą kolejkę Bundesligi na żywo po raz kolejny będziemy mogli obejrzeć na stronie jednego z dwóch bukmacherów. Platformy Fortuna TV oraz STS TV gwarantują nam oglądanie poszczególnych meczów całkowicie za darmo, gdyż jedyne co musimy zrobić, to spełnić warunki dostępu. Są one jednak bardzo przejrzyste, ponieważ dotyczą zakładów live. Możemy postawić oczywiście spotkanie, które nas interesuje.

Oglądaj transmisję za darmo w STS TV

Oglądaj transmisję za darmo w Fortuna TV

Propozycja platformy Player.pl w temacie Bundesligi

Mówiąc o transmisjach internetowych nie możemy zapomnieć o ofercie platformy Player.pl. Ta strona gwarantuje nam dostęp do transmisji najwyższej jakości, ale oczywiście po wykupieniu konkretnego pakietu. Kanały Eleven Sports oraz Canal+Sport są dostępne w zestawach „CANAL+”, a także „Eleven Sports”. Ceny są różnorodne, ponieważ zaczynają się już od 15, a kończą na 50 złotych miesięcznie.

Oglądaj transmisję na żywo w Player.pl

fot. charnsitr / shutterstock.com