NBAMecze na żywo Transmisje: 12 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Puchar Ligi AngielskiejMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 26 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 20 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 18 Golfna żywo Transmisje: 16 Gala UFCna żywo Transmisje: 15 Liga GreckaMecze na żywo Transmisje: 14 Argentyna Puchar LigiMecze na żywo Transmisje: 14 MLSMecze na żywo Transmisje: 13 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Al-Nassr znienacka rezygnuje ze sparingów w Chinach

al-nassr-znienacka-rezygnuje-ze-sparingow-w-chinach
Autor: Kamil Gieroba | 23.01.2024 19:07 Źródło zdjęcia: Al-Nassr

Al-Nassr niespodziewanie modyfikuje plany ich przygotowań do rundy wiosennej. 

Al-Nassr modyfikuje plany

Saudyjski klub miał w Chinach 24 i 29 stycznia rozegrać dwa mecze towarzyskie - z Shanghai Shenhua i Zhejiang Professional. Zmienił plany przez kontuzję Cristiano Ronaldo.

– Przybyliśmy do Shenzhen z wielkim szacunkiem dla chińskich kibiców piłki nożnej, a zwłaszcza fanów Ronaldo. Biorąc to pod uwagę, a także bliskie relacje między Królestwem Arabii Saudyjskiej a Chinami, jesteśmy gotowi ukończyć nasz obóz treningowy zgodnie z planem w Shenzhen. Ponadto uzgodniliśmy z organizatorami, że przełożone mecze odbędą się jak najszybciej – czytamy w oficjalnym komunikcie klubie.

38-letni Cristiano Ronaldo ma pauzować przez trzy tygodnie. To stawia pod znakiem zapytania jego występy w lutowych sparingach. Al-Nassr miało zmierzyć się między innymi z Interem Miami, dla którego gra Lionel Messi.

Al-Nassr Arabia Saudyjska Cristiano Ronaldo

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie