Mistrzostwa EuropyMecze na żywo Transmisje: 36 Kolarstwona żywo Transmisje: 20 Golfna żywo Transmisje: 17 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 8 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Londyn (ATP Queens Club)Mecze na żywo Transmisje: 7 WTA BirminghamMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Arsenal musi zmienić mentalność?

arsenal-musi-zmienic-mentalnosc
Autor: Wojtek Jagodowski | 22.05.2024 10:39

Arsenal po raz kolejny zakończył sezon bez tytułu, ustępując mistrzowskiemu Manchesterowi City. Choć przez większość rozgrywek "Kanonierzy" prowadzili w tabeli Premier League, ostatecznie okazali się minimalnie gorsi od zespołu Pepa Guardioli. Jednym z kluczowych elementów, który odegrał rolę w porażce Arsenalu, jest - zdaniem ekspertów i przeciwników - mentalność drużyny. Arsenal musi zmienić nastawienie, aby w nadchodzącym sezonie powalczyć skuteczniej o najwyższe cele.

Dlaczego Arsenal przegrał walkę o mistrzostwo?

Jednym z kluczowych czynników, które zadecydowały o porażce Arsenalu w walce o mistrzostwo Premier League, był brak odpowiedniej mentalności. Zdaniem ekspertów, drużyna Artety nie potrafiła utrzymać wysokiego poziomu gry przez cały sezon. "Kanonierzy" zawodzili w kluczowych momentach, nie wykazując wystarczającej determinacji, aby pokonać rywali, co ostatecznie uniemożliwiło im sięgnięcie po tytuł.

Niedostateczna determinacja w kluczowych meczach

Innym kluczowym elementem, który zaważył na porażce Arsenalu w walce o mistrzostwo, była niewystarczająca determinacja zawodników w najważniejszych spotkaniach. Eksperci podkreślają, że w decydujących meczach "Kanonierzy" nie potrafili podnieść poziomu gry i pokonać rywali, takich jak Manchester City. To właśnie brak tej kluczowej cechy uniemożliwił Arsenalowi sięgnięcie po tytuł mistrzowski.

Słowa Rodriego o Arsenalu

Jednym z zawodników, który odniósł się do sytuacji Arsenalu, jest Rodri z Manchesteru City. Pomocnik mistrzów Anglii twierdzi, że "Kanonierzy" nie mają odpowiedniej mentalności, aby walczyć o najwyższe cele w światowym futbolu.

Zdaniem Rodriego, Arsenal musi popracować nad swoją determinacją i nastawieniem - "Arsenal miał niewiarygodny sezon, ale różnicą była mentalność. Kiedy przyjechali na Etihad oni nie chcieli nas pokonać, chceli tylko zremisować. [...] Myślę, że to kwestia mentalności" - dodał w wywiadzie nowy mistrz Anglii.


Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie