French OpenMecze na żywo Transmisje: 32 Golfna żywo Transmisje: 15 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 14 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 12 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 Grand Prix Monakona żywo Transmisje: 11 Siatkówka plażowana żywo Transmisje: 11 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 11 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Liga TureckaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 9 2. LigaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga Arabii SaudyjskiejMecze na żywo Transmisje: 9 Liga UkraińskaMecze na żywo Transmisje: 8
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Besiktas zadecydował, zapadła klamka w sprawie Santosa

besiktas-zadecydowal-zapadla-klamka-w-sprawie-santosa
Autor: Wojtek Jagodowski | 11.04.2024 15:53

Besiktas, jeden z największych i najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Turcji, podjął ostateczną decyzję w sprawie przyszłości swojego szkoleniowca - Fernando Santosa. Ta decyzja wywołała duże emocje w środowisku piłkarskim i wśród fanów Besiktasu.

Obecna sytuacja Besiktasu w ligowej tabeli

 Turecki gigant nie ma łatwego okresu w Turcji, wciąż walczy o awans do europejskich pucharów. Niestety niemożliwe jest ich zwycięstwo w rozgrywkach, gdyż zarówno Galatasaray jak i fenerbahce są poza zasięgiem. Besiktas zajmuje czwarte miejsce w tabeli SuperLig i bardziej musi oglądać się za siebie. Na ich plecach czają się bowiem Kasimpasa i Rizespor, które mają odpowiednio jeden i dwa punkty mniej.

Dramatyczna seria i spekulacje na temat zwolnienia Santosa

W marcu Besiktas doświadczył dramatycznej serii trzech meczów bez wygranej, co wywołało spekulacje na temat zwolnienia Santosa. Po pewnym czasie temat ucichł, ale niedawno prezes Besiktasu skomentował sprawę. W wywiadzie dla portalu Hurriyet przyznał, że Santos ma obowiązek wypełnienia swojego kontraktu do czerwca 2025 roku. Sprawa jego zwolnienia jest więc zamknięta.

Wniosek

Decyzja Besiktasu w sprawie Santosa wywołała wiele emocji i kontrowersji. Klub zdecydował, że szkoleniowiec pozostanie w drużynie do czerwca 2025 roku, co stanowi ważną informację dla fanów i obserwatorów Besiktasu. Przyjęcie tej decyzji może mieć istotny wpływ na dalszy rozwój tej gorącej sprawy.

Besiktas jest gotowy podjąć ryzyko, trzymając się swojego wyboru. Niektórzy mogą to interpretować jako odwagę w stawianiu czoła speculacjom i oczekiwaniom. Klub jest przekonany, że Santos  wspomoże ich w dążeniu do osiągnięcia sukcesu na boisku.

Z pewnością decyzja Besiktasu wzbudzi dalsze dyskusje i spekulacje wśród kibiców i mediów. Będzie interesujące obserwować, jak Santos rozwija ten klub, i jak wpływa na osiągnięcia zespołu w najbliższych latach. Bez względu na to, jak się to potoczy, jedno jest pewne - Besiktas nie zwolni Fernando Santosa

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie