Mistrzostwa EuropyMecze na żywo Transmisje: 36 Kolarstwona żywo Transmisje: 20 Golfna żywo Transmisje: 17 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 8 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Londyn (ATP Queens Club)Mecze na żywo Transmisje: 7 WTA BirminghamMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Cash na celowniku AC Milan?

cash-na-celowniku-ac-milan
Autor: Wojtek Jagodowski | 07.06.2024 11:41

Ostatnio nie jest łatwo Matty'emu Cashowi. Nie dostał powołania na Euro 2024 a z powodu kontuzji w Aston Villi jego sytuacja jest niepewna. AC Milan jednak widzi w nim szansę na wzmocnienie boku obrony. 

Aston Villa ma propozycję od włochów, jednak negocjacje mogą potrwać, bo interesuje się nim też Tottenham Hotspur.

Sytuacja Matty'ego Casha

Ostatnio Matty Cash miał trudną sytuację. Nie wzięto go na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Jeśli chodzi o EURO 2024, mało prawdopodobne, by wziął w nim udział. W Aston Villi też może  nie zagrzać długo miejsca - często łapie kontuzje i nie prezentuje odpowiedniej formy.

Przez to klub może planować jego odejście, co jest jednak problematyczne ze względu na długość transferu.

Doniesienia Gianluca Di Marzio

Gianluca Di Marzio donosi, że AC Milan zastanawia się nad sprowadzeniem Matty'ego Casha. Właśnie szukają wzmocnienia na prawej stronie obrony. Cash jest na liście życzeń włoskiego klubu.

AC Milan uważa, że Cash to dobry wybór na prawą obronę. Jednak, negocjacje mogą potrwać. To wszystko przez, długi kontrakt polaka z Aston Villa.

Cash - potencjalny transfer

Matty Cash ma długi kontrakt - do 2027 roku. To sprawia, że Aston Villa może wymagać dużo a AC Milan myśli jedynie o wypożyczeniu go. Również chce go Tottenham Hotspur co może utrudnić Milanowi transakcję.


Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie