French OpenMecze na żywo Transmisje: 32 Golfna żywo Transmisje: 15 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 14 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 12 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 Grand Prix Monakona żywo Transmisje: 11 Siatkówka plażowana żywo Transmisje: 11 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 11 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Liga TureckaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 9 2. LigaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga Arabii SaudyjskiejMecze na żywo Transmisje: 9 Liga UkraińskaMecze na żywo Transmisje: 8
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Coman nie zostanie mistrzem, passa przerwana!

coman-nie-zostanie-mistrzem-passa-przerwana
Autor: Wojtek Jagodowski | 17.04.2024 13:00

Wychowanek PSG - Kingsley Coman jest jednym z zawodników, którzy mogą pochwalić się nieprawdopodobną gablotą trofeów. Co roku zostawał mistrzem z zespołem w którym grał... do czasu dołączenia Harry'ego Kane'a do zespołu z Bawarii.

Kinglsey Coman - wychowanek PSG z niesamowitą karierą

Kinglsey Coman to wychowanek Paris Saint-Germain (PSG), który obecnie jest cenionym zawodnikiem bawarskiego Bayernu Monachium. Jego imponujące umiejętności, takie jak niezwykła szybkość, doskonały drybling i zdolność do drzemki bramki rywali, uczyniły go jednym z najbardziej utalentowanych skrzydłowych w Europie.

Przez większość swojej kariery Coman osiągał spektakularne sukcesy. W każdym sezonie zdobywał mistrzostwo kraju, zdobywając kolejne tytuły z PSG, Juventusem i Bayernem. Jego wybitne występy na boisku przyniosły mu uznanie i podziw zarówno kibiców, jak i ekspertów piłkarskich.

Jednak sezon 2023/2024 okazał się wyjątkowo trudnym okresem dla Comana i jego drużyny. Transfer Harry'ego Kane'a do Bayernu, który od dłuższego czasu uchodzi za przeklętego, spowodował brak tryumfów dla Comana w kolejnych rozgrywkach. Jakoby klątwa spadła na tego utalentowanego piłkarza, uniemożliwiając mu kontynuację swej doskonałej passy.

Wielu łączy tą zależność z... nowym transferem Bayernu - "przeklętym" Harry'm Kane'm z którego kibice śmieją się, że jest antytezą zdobywania pucharów. Dlatego też anglik odszedł z Tottenhamu licząc, że w bawarii uda się mu w końcu przełamać złą passę. Niestety, jego klątwa go nie opuszcza.

Zagadka dla Czytelników:

Jak myślisz, czy transfer Harry'ego Kane'a rzeczywiście tak negatywnie wpływa na zespoły, które reprezentuje? Czy klątwa jest prawdziwa?


Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie