Gdzie oglądać Ekstraklasę za darmo

Gdzie oglądać Ekstraklasę? To pytanie pojawia się bardzo często w momencie pojawienia się na rynku nowej rzeszy widzów. Nie można być jednak zdziwionym, ponieważ rozgrywki polskiej ligi są jednymi z najważniejszych w całej branży transmisyjnej. W tym zakresie lepiej wyglądają w zasadzie tylko rozgrywki z popularnego TOP 5.

Gdzie zatem obejrzeć zmagania polskich drużyn? Możliwości jest wiele, ale wszystkie należy przydzielić do jednej z dwóch grup. Pierwsza z nich dotyka sfery tradycyjnej telewizji – w tym miejscu dominującą rolę pełnią kanały z grupy Canal+ oraz Telewizja Polska. Z kolei w transmisji internetowej opcji jest nawet więcej, ponieważ oferta opiera się na platformach prywatnych, za które również musimy płacić. Czy istnieje jednak opcja bezpłatnego oglądania meczów?

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Propozycja strony sport.tvp.pl

W kontekście dostępu do transmisji internetowej, a także o jej ogólnej charakterystyce, bardzo ważne będzie zahaczenie o witrynę sport.tvp.pl. Ta strona, niemal od początku swojej obecności na rynku, wprowadza świeżość, a także nieprzerwanie rozrastającą się ofertę.

Tylko w tym momencie możemy śmiało i otwarcie powiedzieć, że platforma należąca do Telewizji Polskiej stawia na wybrane mecze Ekstraklasy, z dodatkiem interesującego wyglądu witryny. Administratorzy tej strony wymagają od nas jedynie wybrania konkretnego spotkania, ponieważ za usługę firmy ani nie płacimy, ani nie musimy trudzić się rejestracją. Swoboda to główne motto tej platformy.

Zobacz też: Lista meczów Ekstraklasy na żywo online w internecie i na żywo w tv

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Oferta prywatnej platformy Player.pl

Mówiąc o transmisjach internetowych meczów PKO BP Ekstraklasy, nie możemy zapomnieć również o platformie Player.pl. Ta firma, charakteryzująca się znacznie większą propozycją, stawia na odpłatne świadczenie usługi. Co musimy zrobić, by obejrzeć mecze Ekstraklasy?

W pierwszej kolejności istotne będzie wybranie konkretnego pakietu, ponieważ to w takim zestawie obecny będzie kanał z rywalizacją na polskich boiskach. Na ten moment Player.pl proponuje nam chociażby pakiet „CANAL+”, za który będziemy musieli zapłacić 50 złotych. Stawka dotyczy miesięcznego użytkowania, a poza samymi meczami, świetnie prezentują się również seriale oraz filmy na życzenie.

 Mecze i meczyki za darmo  STS TV  Oglądaj meczyki za darmo w STS TV na stronie www.STS.pl
FORTUNA TV  Oglądaj meczyki za darmo w Fortuna TV na stronie eFortuna.pl

fot. Dziurek / shutterstock.com