Liga Mistrzów półfinałowe mecze 04-05.05. Gdzie oglądać Transmisja w tv i live stream za darmo w internecie

Do końca obecnej edycji Ligi Mistrzów pozostały już tylko trzy spotkania. Dwa z nich zostaną rozegrane w tym tygodniu, będą to mecze Manchester City – Paris Saint Germain oraz Chelsea – Real Madryt. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja Ligi Mistrzów za darmo w internecie oraz na żywo w tv.

Transmisja live stream na żywo meczu Manchester City – Paris Saint Germain

Manchester City – Paris Saint Germain to jedna z par półfinalistów. Pierwszego finalistę Champions League poznamy właśnie z tej dwójki. Bliżej awansu wydaje się być Manchester City, który wygrał przed tygodniem 2:1, lecz Paris Saint Germain to drużyna, która jest zdolna odrobić straty z pierwszego spotkania. Transmisja meczu Manchester City – Paris Saint Germain we wtorek 4 maja od 21:00 w Polsat Sport Premium 1.

Transmisja online za darmo meczu Chelsea – Real Madryt

Ostatnim meczem, który obejrzymy przed wielkim finałem będzie mecz Chelsea – Real Madryt. W roli gospodarzy zagrają tutaj „The Blues”, którzy z Hiszpanii wywieźli wynik 1:1. Taki wynik jest dobry dla drużyny Thomasa Tuchela, jednak bramka „Królewskich” sprawi, że Chelsea również będzie musiała strzelać gole. Polscy kibice spotkanie Chelsea – Real Madryt obejrzą w środę 5 maja o 21:00 na kanale Polsat Sport Premium 1 jak i również w TVP 1. Internauci mecz Chelsea – Real Madryt obejrzą całkowicie za darmo, dzięki platformie sport.tvp.pl.

fot. Lutsenko_Oleksandr / Shutterstock.com