Mistrzostwa EuropyMecze na żywo Transmisje: 36 Kolarstwona żywo Transmisje: 20 Golfna żywo Transmisje: 17 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 8 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Londyn (ATP Queens Club)Mecze na żywo Transmisje: 7 WTA BirminghamMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Młodszy brat Mbappe zostanie we Francji?

mlodszy-brat-mbappe-zostanie-we-francji
Autor: Wojtek Jagodowski | 25.05.2024 9:14

Choć transfer Kyliana Mbappe do Realu Madryt wydaje się przesądzony, sytuacja jest bardziej skomplikowana w przypadku jego brata - Ethana. Ethan Mbappe, będący wciąż zawodnikiem PSG, miał wraz z bratem udać się do Madrytu i zdobywać doświadczenie od najlepszych. Wiele jednak wskazuje na to, że Ethan zdecyduje się zostać we Francji. 

Kylian Mbappe - przyszły Galactico?

Kylian Mbappe, jeden z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia, wydaje się być już przesądzony jako przyszły "Galactico" Realu Madryt. Informacje o jego rychłym transferze do hiszpańskiego giganta budzą jednak wiele kontrowersji.

 Spekulacje na temat jego transferu trwają od dłuższego czasu, a władze "Królewskich" zdają się być zdeterminowane, by sprowadzić tego utalentowanego Francuza do swojego klubu. Mbappe mógłby stać się jednym z największych "Galacticos" w historii Realu Madryt.

Mbappe brat - Ethan również zmieni klub?

Sytuacja Ethana Mbappe, młodszego brata Kyliana, jest nieco bardziej skomplikowana. Ethan, wciąż będący zawodnikiem PSG, miał wraz z bratem przenieść się do Realu Madryt. Wiele jednak wskazuje na to, że Ethan zdecyduje się pozostać we Francji. 

Według doniesień, Lille jest głównym faworytem do pozyskania Ethana Mbappe, młodszego brata Kyliana Mbappe. Francuski klub miał złożyć Ethanowi kuszącą ofertę, która najwyraźniej przekonała go do pozostania we Francji.

Oferta dla młodego piłkarza

Lille, będące jednym z czołowych zespołów Ligue 1, nie ukrywa swojego zainteresowania Ethanem Mbappe. Klub ma nadzieję na pozyskanie utalentowanego młodego piłkarza i zaoferował mu atrakcyjne warunki współpracy. Wydaje się, że ta oferta wystarczyła, by Ethan zdecydował się nie podążać śladem starszego brata do Realu Madryt i pozostać w kraju by złapać trochę doświadczenia.

Perspektywy rozwoju we Francji

Perspektywy rozwoju w akademii Lille wydają się być kuszące dla Ethana Mbappe. Młody piłkarz może tam kontynuować swoją karierę na podobnym poziomie jak starszy brat Kylian, który jest obecnie jedną z największych gwiazd światowego futbolu. Pozostanie we Francji pozwoli Ethanowi na stopniowe dojrzewanie i zdobywanie doświadczenia w znanym mu otoczeniu.

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie