Mistrzostwa EuropyMecze na żywo Transmisje: 36 Kolarstwona żywo Transmisje: 20 Golfna żywo Transmisje: 17 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 8 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Londyn (ATP Queens Club)Mecze na żywo Transmisje: 7 WTA BirminghamMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Mourinho negocjuje z tureckim gigantem?

mourinho-negocjuje-z-tureckim-gigantem
Autor: Wojtek Jagodowski | 29.05.2024 12:32

Po zwolnieniu z AS Roma, portugalski szkoleniowiec José Mourinho pozostaje bez pracy. Media spekulowały na temat wielu potencjalnych klubów, do których mógłby dołączyć, wymieniając takich gigantów jak Bayern Monachium czy FC Barcelona. Teraz do gry dołączył kolejny chętny.

José Mourinho - wolny agent poszukiwany przez kluby

Po rozstaniu z AS Roma, José Mourinho stał się poszukiwanym trenerem na rynku. Media donoszą, że zainteresowanie jego osobą wykazywały takie potęgi jak Bayern Monachium i FC Barcelona. Jednak do tej pory Portugalczyk nie podjął jeszcze żadnej nowej posady pozostając bez pracy i korzystając z życia. 

Mourinho potencjalnym celem Besiktasu

Zgodnie z doniesieniami portalu "O Jogo", Besiktas Stambuł nawiązał kontakt z José Mourinho w celu pozyskania go na stanowisko nowego trenera. Było to reakcja na odejście z klubu Fernando Santosa, który nie tak dawno został zwolniony z tej posady.

Kontakt ze strony tureckiego klubu

Władze Besiktasu uznały, że José Mourinho byłby idealnym kandydatem do poprowadzenia drużyny. Portugalczyk od czasu zwolnienia z AS Roma pozostaje bez pracy, co sprawia, że jest dostępny na rynku trenerskim. Dla Mourinho byłaby to szansa na podjęcie pracy w nowym środowisku i dopisanie do CV kolejnego kraju, w którym może zdobywać trofea.


Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie