Mistrzostwa EuropyMecze na żywo Transmisje: 36 Kolarstwona żywo Transmisje: 20 Golfna żywo Transmisje: 17 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 8 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Londyn (ATP Queens Club)Mecze na żywo Transmisje: 7 WTA BirminghamMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Niespodziewany kandydat na trenera Lecha!

niespodziewany-kandydat-na-trenera-lecha
Autor: Wojtek Jagodowski | 01.05.2024 10:37

Po nieudanej kampanii pod wodzą Mariusza Rumaka, Lech Poznań musi pożegnać się z nieudanym trenerem. Drużyna pod wodzą Rumaka grała fatalnie, bez pomysłu i energii. Klub poszukuje teraz nowego szkoleniowca, a niespodziewanym kandydatem jest Kosta Runjaić, niedawno zwolniony trener Legii Warszawa.

Kosta Runjaić - potencjalny nowy trener Lecha Poznań

Według informacji Dawida Dobrasza, jednym z głównych kandydatów na stanowisko trenera Lecha jest Kosta Runjaić. Szkoleniowiec nie tak dawno temu zakończył swoją pracę w Legii Warszawa po kompromitujących wynikach w europejskich pucharach. Poza nim klub bierze także pod uwagę szkoleniowców z krajów Beneluksu oraz Marka Papszuna.

Wniosek

Klub Lech Poznań intensywnie poszukuje nowego trenera po nieudanej współpracy z Mariuszem Rumakiem. Celem jest poprawa wyników drużyny, która w minionym sezonie grała poniżej oczekiwań. Jednym z głównych kandydatów na stanowisko jest Kosta Runjaić, który dzięki swojemu doświadczeniu w Legii Warszawa zdobył uznanie w Polsce.

Ponadto, klub rozważa również innych szkoleniowców, takich jak Marek Papszun oraz trenerów z krajów Beneluksu, jednak w tym przypadku nie padały nazwiska. Decyzja w sprawie nowego trenera nadal jest w trakcie podejmowania, a Lech Poznań bacznie analizuje swoje opcje.

Niezależnie od wyboru nowego trenera, klub jest zdeterminowany i skoncentrowany na poprawieniu wyników na nadchodzący sezon. W zarządzie liczą na to, że nowy szkoleniowiec przyniesie pozytywną energię, nowe strategie i wsparcie dla drużyny. Decyzja ta będzie miała kluczowe znaczenie dla przyszłego sezonu Lecha Poznań.

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie