Mistrzostwa EuropyMecze na żywo Transmisje: 36 Kolarstwona żywo Transmisje: 20 Golfna żywo Transmisje: 17 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 8 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Londyn (ATP Queens Club)Mecze na żywo Transmisje: 7 WTA BirminghamMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

PSG zaprezentowało nowe koszulki!

psg-zaprezentowalo-nowe-koszulki
Autor: Wojtek Jagodowski | 10.05.2024 11:54

PSG, jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich we Francji, właśnie zaprezentował nowe koszulki na sezon 2024/2025. Po przegranej w Lidze Mistrzów zarząd klubu postanowił pójść nową drogą i odświeżyć wygląd strojów piłkarskich. Nowe koszulki PSG mają nawiązywać do kultowych wzorów z lat 90-tych, co z pewnością przypadnie do gustu fanom Paryżan.

Nowe oblicze paryskiego giganta

Nowe koszulki PSG na sezon 2024/2025 mają odświeżyć wizerunek klubu i nawiązać do jego bogatej historii. Wzornictwo nawiązuje do kultowych strojów z lat 90-tych, kiedy to PSG święciło swoje największe triumfy.

Powrót do korzeni

Zarząd klubu chce w ten sposób przypomnieć fanom "złote lata" paryskiego giganta i jednocześnie zaoferować im nową, odświeżoną wersję tych legendarnych wzorów. Takie posunięcie z pewnością zintegruje kibiców wokół klubu i jego tradycji.

Nowe koszulki PSG na sezon 2024/2025 mają za zadanie przywołać nostalgiczne uczucia wśród fanów dzięki wzornictwie nawiązującemu do lat 90-tych. Klub chce w ten sposób podkreślić swoją tożsamość oraz połączyć obecne pokolenie kibiców z bogatą historią PSG.


PSG po zakończeniu sezonu

Choć sezon 2023/2024 nie był najlepszy dla PSG, z przegraną w Lidze Mistrzów na czele, to klub ma już zapewnione mistrzostwo Francji. Teraz pozostaje im już tylko walka o Puchar Francji, aby w pełni zrehabilitować się przed własnymi kibicami. Później będą musieli zmierzyć się z jeszcze większym kłopotem, mianowicie zastąpieniem Kyliana Mbappe.

Wniosek

Prezentacja nowych koszulek PSG na sezon 2024/2025 to doskonały sposób na pobudzenie entuzjazmu kibiców i nastrojenie ich na następne rozgrywki. Choć miniony sezon nie był najlepszy dla klubu, to nowe stroje mają przypomnieć kibicom o "złotych latach" zespołu i dać im nadzieję na lepsze jutro.

PSG wraca do swoich korzeni, proponując eleganckie i stylowe wzory, które z pewnością przypadną do gustu fanom. To strategiczne posunięcie, które ma zintegrować społeczność wokół klubu i przygotować ją na kolejne sukcesy. Nowe koszulki PSG to nie tylko odnowienie wizerunku, ale także nawiązanie do bogatej historii i tradycji tego utytułowanego francuskiego klubu.


Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie