Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 17 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Gala UFCna żywo Transmisje: 12 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 11 Narciarstwo AlpejskieMecze na żywo Transmisje: 9 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 7 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 7 Testy przedsezonowena żywo Transmisje: 6 Wyścigi samochodowena żywo Transmisje: 5
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Salah z kontuzją. Jest komunikat Liverpoolu

salah-z-kontuzja-jest-komunikat-liverpoolu
Autor: Kamil Gieroba | 23.01.2024 9:29 Źródło zdjęcia: Fot. X/FC Liverpoolu

Uspokajające wieści w sprawie Mohameda Salaha.

Kontuzja Salaha

Doświadczony skrzydłowy doznał urazu podczas czwartkowego meczu Egiptu z Ghaną (2:2) w Pucharze Narodów Afryki. Tuż po fakcie w mediach pojawiały się sprzeczne informacje na temat stanu zdrowia Salaha.

Agent zawodnika sugerował na przykład, że może go czekać nawet miesięczna przerwa.

Salah wrócił na Wyspy Brytyjskie, gdzie leczy uraz. Okazuje się jednak... iż koniec końców może zagrać jeszcze na PNA. O ile oczywiście Egipt dojdzie do decydujących meczów. 

– Salah natychmiast rozpocznie pracę z personelem medycznym klubu po powrocie na Merseyside, aby jak najszybciej wrócić do gry w klubie i kraju, co da mu największą szansę na powrót do rywalizacji na PNA, jeśli Egipt, który zakwalifikował się do półfinału, na razie dzięki remisowi 2:2 z Republiką Zielonego Przylądka awansował do fazy pucharowe – wskazano w komunikacie Liverpoolu.

Egipt FC Liverpool Mohamed Salah Premier League Puchar Narodów Afryki

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie