NBAMecze na żywo Transmisje: 12 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Puchar Ligi AngielskiejMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 26 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 20 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 18 Golfna żywo Transmisje: 16 Gala UFCna żywo Transmisje: 15 Liga GreckaMecze na żywo Transmisje: 14 Argentyna Puchar LigiMecze na żywo Transmisje: 14 MLSMecze na żywo Transmisje: 13 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Szpakowski: Organizm jest przygotowany do nowych wyzwań

szpakowski-organizm-jest-przygotowany-do-nowych-wyzwan
Autor: Kamil Gieroba | 23.01.2024 15:26 Źródło zdjęcia: Screen - YouTube/Kanał Sportowy

Dariusz Szpakowski potwierdził medialne doniesienia.

Legenda powraca

Szpakowski pod koniec 2022 roku komentował finał mistrzostw świata w Katarze pomiędzy Argentyną, a Francją. Wtedy żegnał się z widzami. Pytanie brzmiało - czy definitywnie, czy też epizodycznie będzie mógł zasiadać przy mikrofonie.

Status eksperta stał się jasny w ostatnich tygodniach. Możliwość powrotu dała mu zmiana w kierownictwie TVP Sport - nowym dyrektorem stacji został Jakub Kwiatkowski. Sporo zmian zachodzi także w samej redakcji sportowej.

Szpakowski w rozmowie dla WP Sportowe Fakty potwierdził, że wraca do zawodu. 

– Emocje poczuję na pewno w momencie, gdy zasiądę za mikrofonem. Trzeba się dobrze przygotować. To duża odpowiedzialność. Więcej mam do stracenia, niż do zyskania, dlatego powrót wiąże się ze sporym stresem. Ale bardzo się cieszę. Świętej pamięci Wojciech Młynarski powtarzał: "Im człowiek starszy, tym trema większa". Może źle się wyraziłem - to trema będzie mi towarzyszyć – stwierdził. 

– Komentowania się nie zapomina. Wprawek specjalnie nie muszę robić. Myślę, że do czasu marcowych baraży i Euro znajdzie się jeszcze okazja, by rozgrzać głos przy okazji jakiegoś wydarzenia sportowego. Przez ponad rok gardło mi odpoczęło, wyregulowałem emocje i nerwy. Organizm jest przygotowany do nowych wyzwań – dodał.

Dariusz Szpakowski Telewizja Polska

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie