NBAMecze na żywo Transmisje: 12 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Puchar Ligi AngielskiejMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 26 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 20 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 18 Golfna żywo Transmisje: 16 Gala UFCna żywo Transmisje: 15 Liga GreckaMecze na żywo Transmisje: 14 Argentyna Puchar LigiMecze na żywo Transmisje: 14 MLSMecze na żywo Transmisje: 13 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Szybka reakcja Serie A na rasizm. Jest kara dla Udinese

szybka-reakcja-na-rasizm-jest-kara-dla-kibicow-udinese
Autor: Kamil Gieroba | 23.01.2024 16:00 Źródło zdjęcia: Pixabay

We Włoszech znowu jest głośno o rasizmie.

W minioną sobotę AC Milan pokonał Udinese 3:2 na wyjeździe. 

Maignan ofiarą rasizmu

Kontrowersyjna sytuacja miała miejsce w 34. minucie. Mike Maignan nie wytrzymał obelg ze strony kibiców Udinese. Francuz wraz z pozostałymi zawodnikami Milanu zeszli z boiska. Po kilku minutach wznowiono spotkanie, ale odbiło się to szerokim echem na świecie.

Działacze Udinese już zapowiedzieli, że osoby wydające z siebie "odgłosy małp" będą znalezione i dostaną dożywotnie zakazy stadionowe.

Z kolei prezydent FIFA Gianni Infantino idzie krok dalej. Zaproponował automatyczny walkower dla klubów, których kibice będą dopuszczą się ponownie takich zachowań. Na pewno ten temat i dyskusja będzie powracać. Zwłaszcza, iż problem we Włoszech z tym jest już od dłuższego czasu i nie wygasa. 

AC Milan Serie A Udinese

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie