Większość zakładów bukmacherskich w Polsce działa stosunkowo podobnie, zwłaszcza jeśli chodzi o przedstawianie oferty i działania mające przyciągać nowych klientów. Liderem w takiej polityce z pewnością jest Fortuna, która kod promocyjny oraz bonusy łączy tak naprawdę w jedną spójną całość. Na ten moment w temacie tego przedsiębiorstwa warto właśnie powiedzieć nieco więcej o samej ofercie bukmacherskiej, ponieważ jest ona jedną z najlepszych na rynku. W tym artykule przedstawimy szczegóły dotyczące kodu promocyjnego oraz bonusów powitalnych. Co proponuje nam Fortuna?

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Fortuna kod promocyjny uruchamiający bonusy

Zakłady bukmacherskie Fortuna powstały z myślą lekkiej innowacji rynku bukmacherskiego i trzeba powiedzieć, że w wielu względach się udało. I to z nawiązką. Fortuna działa jednak podobnie do innych podobnych sobie przedsiębiorstw zwłaszcza jeśli chodzi o sprawę bonusów bukmacherskich, uruchamianych przez kod promocyjny. Na ten moment sprawa wygląda dosyć klarownie, ponieważ Fortuna nawiązując współpracę ze stronami internetowymi dała klientom wiele możliwości. Chodzi przede wszystkim o liczbę gotowych kodów promocyjnych, które można wykorzystać w poszczególnym momencie gry. Z naszej strony możemy polecić przede wszystkim kod „BONUSVIP”, który dotyczy ciekawych rozwiązań w kwestii bonusu bez depozytu. Pakiet powitalny jest jednak jeszcze szerszy. Z czego można skorzystać w Fortunie?

Fortuna – gdzie wpisać kod promocyjny uruchamiający bonusy?

Mówiąc o konkretach w temacie kodu promocyjnego, nie możemy zapomnieć o tym, gdzie właściwie wpisać wybraną wcześniej frazę. Fortuna w tej kwestii jest raczej podobna do reszty zakładów bukmacherskich, ponieważ wszystko rozbija się już o proces rejestracji. Założenie konta wymaga od nas wpisania oczywistych danych osobowych, aczkolwiek znajdzie się tam również miejsce na kod promocyjny. Należy jednak pamiętać, iż ten etap można pominąć, ponieważ umieszczenie kodu promocyjnego nie jest obowiązkowe.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Fortuna – jakie bonusy na start oferuje bukmacher?

Mamy już za sobą istotne kwestie dotyczące kodu promocyjnego, dlatego możemy przejść do przedstawiania tego, co nas interesuje najbardziej. Bonusy powitalne, bo o nich będziemy mówić, w zakładach bukmacherskich Fortuna są naprawdę interesujące. W swojej propozycji Fortuna zahacza przede wszystkim o wspomniany wcześniej bonus bez depozytu, ale równie świetnie wygląda bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka. Każdy początkujący gracz ma szansę skorzystać z całej trójki, która może realnie pomóc w samej rozgrywce. Co zrobić, by uzyskać dostęp do bonusów?

Bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych

Pierwsza z promocji dotyczy kodu promocyjnego, który tak jak mówiliśmy, musimy wpisać jeszcze w trakcie rejestracji. O co chodzi z tym bonusem? Bukmacher przeleje nam 20 złotych zaraz po pierwszym zalogowaniu, jednak aby z takich pieniędzy skorzystać, nie musimy spełniać konkretnych warunków. W tym przypadku wszystko dotyczy przede wszystkim samego kuponu, ponieważ nie musimy martwić się narzuconymi obostrzeniami. Nie musimy dokonywać obrotu wspomnianą kwotą, a tylko skupić się na tym, jak wykorzystać otrzymane pieniądze.

Bonus od depozytu na poziomie 200 złotych

Drugi z bonusów z pakietu powitalnego dotyczy dokonania pierwszej wpłaty pieniędzy. Jeśli wpłacimy, załóżmy, 50 złotych, to Fortuna wspomoże nas równowartością tej kwoty. Jednak otrzymanie tego bonusu wiąże się z wcześniejszym obrotem wpłaconą przez nas kwotą. Musimy dokonać tego czterokrotnie, dodatkowo z kursem minimalnym kuponu na poziomie 1.90. Na każdym kuponie, którym obracamy, muszą się znaleźć przynajmniej trzy zdarzenia.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl