Kod promocyjny i liczne bonusy to główny motor napędowy firmy STS, która na polskim rynku znajduje się w czołówce. Tego typu przedsiębiorstwa skupiają się jednak także na innych szczegółach, ponieważ bardzo często na pierwszym miejscu są opinie klientów oraz pomoc bukmachera w rozpoczęciu gry. Wspomniany na początku kod promocyjny umożliwia bezbolesne wystartowanie, zwłaszcza jeśli chodzi o kierowanie naszymi postępami. Firma STS jako jeden z liderów w tej branży pozwala sobie raczej na tradycyjne rozwiązania, aczkolwiek w wielu aspektach dostosowuje się wymagań całego rynku. Jak wygląda sama gra na stronach tej firmy?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

STS kod promocyjny i bonusy

Zakłady bukmacherskie STS nieprzypadkowo piastują pozycję lidera w wielu aspektach, a samo spojrzenie na konkretne działania pozwala zrozumieć ten fenomen. STS to świetnie zbudowana sieć marketingowa, czego najlepszym dowodem jest współpraca z różnymi firmami czy stronami internetowymi. To właśnie na wybranych platformach mamy szansę zaopatrzyć się w kod promocyjny. Każdy kod to zupełnie inna fraza, jednak wszystkie dotyczą tego samego bonusu. Jeśli chodzi o STS to kod promocyjny uruchamia przede wszystkim bonusy powitalne. Sytuacja jest więc podobna do tego, co oferują inne przedsiębiorstwa bukmacherskie. Jak wspomnieliśmy, samych kodów jest naprawdę dużo, ale my proponujemy kod „SPORT29PLN”, ponieważ pozwala on bez przeszkód skorzystać z promocji na samym starcie gry. Udogodnienie to dotyczy bonusu bez depozytu, choć w pakiecie powitalnym znajdziemy jeszcze jeden interesujący bonus.

Gdzie wpisać kod promocyjny uruchamiający bonusy?

Mając kod promocyjny gotowy do wykorzystania, warto się także zastanowić, gdzie konkretnie go umieścić. W tym temacie firma STS działa stosunkowo tradycyjnie, ponieważ każdą frazę musimy umieścić jeszcze w trakcie rejestracji. Nie bawimy się więc w żadne wysyłanie maili, a wszystko zależy od naszego uważnego czytania. Puste pole, w którym jestem jesteśmy zobowiązani umieścić kod znajduje się tuż obok naszych danych osobowych. Co jest niezwykle istotne, nie ma obowiązku wpisania kodu promocyjnego, dlatego jeśli tego chcemy, powinniśmy przede wszystkim śledzić konkretne etapy.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Bonusy na start od firmy STS

W tym akapicie przejdziemy do tego, co każdy z nas lubi najbardziej. Jeśli przeszliśmy już przez wpisanie kodu promocyjnego, możemy przechodzić do korzystania z konkretnych bonusów. W tym miejscu poświęcimy czas zwłaszcza na promocje powitalne, które dotyczą klientów początkujących. Firma STS oferuje nam przede wszystkim dwa interesujące udogodnienia, mające spory wpływ na naszą początkową grę. Na pierwszym miejscu znajdzie się bonus bez depozytu, ale nie możemy zapomnieć o bonusie od depozytu. Ten drugi dotyczy naszych działań finansowych.

Bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych

Przed przedstawieniem tych dwóch promocji, warto wiedzieć, że warunki pozostają niezmienne, dlatego poniższe są tak naprawdę uniwersalne. Mówiąc o bonusie bez depozytu, trzeba w pierwszej kolejności zahaczyć o wspomniany wielokrotnie kod promocyjny. To właśnie konkretna fraza pozwala myśleć o skorzystaniu z tego bonusu. Jeśli już wpisaliśmy dobry kod, naszym zadaniem jest trzykrotne obrócenie otrzymanym od bukmachera bonusem. Należy także pamiętać, iż cały kupon nie może posiadać mniejszego kursu niż 1.91.

Bonus od depozytu w wysokości 1200 złotych

W tej promocji bardzo istotną rolę odegra nasza działalność finansowa. Brzmi to może trochę strasznie, ale dotyczy to po prostu wpłacenia pierwszych pieniędzy. Zanim jednak to uczynimy, musimy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać bonus startowy” w trakcie rejestracji. Bukmacher przeleje na nasze konto depozytowe równowartość pierwszej kwoty, ale pełne skorzystanie z bonusu zależy od naszych dalszych działań. Aby w pełni cieszyć się bonusem powinniśmy niezwłocznie trzykrotnie obrócić otrzymaną kwotą, również po minimalnym kursie 1.91.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl