Kod promocyjny i liczne bonusy to główny motor napędowy firmy STS, która na polskim rynku znajduje się w czołówce. Tego typu przedsiębiorstwa skupiają się jednak także na innych szczegółach, ponieważ bardzo często na pierwszym miejscu są opinie klientów oraz pomoc bukmachera w rozpoczęciu gry. Wspomniany na początku kod promocyjny umożliwia bezbolesne wystartowanie, zwłaszcza jeśli chodzi o kierowanie naszymi postępami. Firma STS jako jeden z liderów w tej branży pozwala sobie raczej na tradycyjne rozwiązania, aczkolwiek w wielu aspektach dostosowuje się wymagań całego rynku. Jak wygląda sama gra na stronach tej firmy?

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  100 zł bez ryzyka i bonus 1560 zł - więcej na www.STS.pl

STS kod promocyjny i bonusy

Zakłady bukmacherskie STS nieprzypadkowo piastują pozycję lidera w wielu aspektach, a samo spojrzenie na konkretne działania pozwala zrozumieć ten fenomen. STS to świetnie zbudowana sieć marketingowa, czego najlepszym dowodem jest współpraca z różnymi firmami czy stronami internetowymi. To właśnie na wybranych platformach mamy szansę zaopatrzyć się w kod promocyjny. Każdy kod to zupełnie inna fraza, jednak wszystkie dotyczą tego samego bonusu. Jeśli chodzi o STS to kod promocyjny uruchamia przede wszystkim bonusy powitalne. Sytuacja jest więc podobna do tego, co oferują inne przedsiębiorstwa bukmacherskie. Jak wspomnieliśmy, samych kodów jest naprawdę dużo, ale my proponujemy kod „GIGABONUS”, ponieważ pozwala on bez przeszkód skorzystać z promocji na samym starcie gry.

Gdzie wpisać kod promocyjny uruchamiający bonusy?

Kod promocyjny należy wpisać w formularzu podczas procesu rejestracji.

Bonusy na start od firmy STS

Zakłady Bukmacherskie STS oferują wiele bonusów dla nowych graczy. W promocji dla nowych użytkowników znajdziemy standardowe bonusy podobne do tych, które uświadczymy u konkurencji, ale wyróżniają się kilkoma takimi, których nie znajdziemy u innych. Bez wątpienia oferta STS jest wyjątkowa na rynku i przyciąga nowych graczy, a ci na pewno będą zadowoleni z otrzymanych prezentów.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka oferowany STS to kolejna promocja, która umożliwia nam na zawarcie darmowego zakładu. Dzięki tej promocji możemy postawić zakład do 100 zł bez ryzyka straty naszych środków.

Bonus od depozytu

STS bonus od depozytu jest następną promocją przygotowaną dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS proponują nowym użytkownikom do 1560 PLN środków bonusowych.  Aby wypłacić bonusowe środki należy oczywiście spełnić określone warunki.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  100 zł bez ryzyka i bonus 1560 zł - więcej na www.STS.pl