Mówiąc o legalnych zakładach bukmacherskich w Polsce, najczęściej wspominamy o firmach działających stosunkowo długo. Wyjątkiem od tej reguły są zakłady bukmacherskie Betclic, które jako bukmacher na polskim rynku istnieją zaledwie dwa lata. W 2018 roku zagraniczny koncern powrócił do naszego kraju, z marszu stając się mocno konkurencyjnym graczem. Zwłaszcza jeśli chodzi o samą ofertę, ponieważ w niczym nie odbiega ona od propozycji liderów tej branży. Pochylając się nad firmą Betclic powiemy nieco więcej o samych zakładach, dodając do tego temat bonusów czy opinii klientów. Co proponują nam właściciele tego przedsiębiorstwa?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie - oferta, opinie, recenzja

Betclic zakłady bukmacherskie – co bukmacher oferuje w zakładach live?

Betclic zakłady bukmacherskie jako bukmacher działa niemal tak samo jak inne firmy, jeśli chodzi o konkretne zakłady. Podobnie jak pozostałe przedsiębiorstwa Betclic stawia na możliwość tworzenia dwóch grup zakładów. Na pierwszym miejscu nieprzerwanie widnieją zakłady dotyczące obstawiania przed czasem. Mamy tutaj na myśli kwestie wyprzedzania wydarzeń sportowych. Taki rodzaj zakładów jest w wielu aspektach naprawdę dobry, jednak brak możliwości zmiany typu, powinien nieco przekreślić taki kupon. Bardziej doświadczeni klienci czekają i zachęcają do obstawiania zakładów live, ponieważ mogą one generować stosunkowo większe wygrane. Dlaczego? Odpowiedź jest dosyć klarowna, gdyż wszystko dotyczy kursów, które zmieniają się wraz z konkretnym przebiegiem poszczególnych spotkań. Dzięki temu, każdy gracz może zwiększyć swoje szanse, przede wszystkim śledząc zmiany w najważniejszych współczynnikach. Betclic opracowując ten typ zakładów, pomyślał także o samych dyscyplinach. Najszerszą propozycję zakładów live zobaczymy przy okazji meczów piłki nożnej, aczkolwiek nie można zapomnieć o tenisie ziemnym oraz koszykówce. Te dwie dyscypliny również generują sporą liczbę wydarzeń.

Jakie bonusy przygotował dla nas bukmacher Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic podchodzą bardzo poważnie do kwestii udogodnień i innych promocji. Wszyscy klienci, niezależnie w jakim miejscu się znajdują, mogą skorzystać z przysługujących ich udogodnień. Podobnie do innych przedsiębiorstw bukmacherskich, Betclic stawia na pakiet powitalny na start, z którego mogą czerpać nowo zarejestrowani klienci. Na ten moment w propozycji tego pakietu znajdziemy atrakcyjny bonus bez ryzyka. Może on sięgnąć nawet 550 złotych. W firmie Betclic dużą rolę pełnią także promocje cykliczne, zarezerwowane z reguły dla dłużej grających osób. W gronie takich bonusów należy wyróżnić przede wszystkim promocję „Multi+”, która oferuje nam zwiększenie ewentualnej wygranej o konkretny procent.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Opinie klientów o zakładach bukmacherskich Betclic

Przedstawienie ocen oraz opinii większości klientów, może się okazać bolesne dla wielu zainteresowanych rejestracją na stronie. Zacznijmy jednak od pozytywów, ponieważ tam świetnie prezentuje się możliwość oglądania meczów za darmo, w specjalnej zakładce Betclic TV. Dalej jest już jednak coraz gorzej. Najbardziej wybredni gracze krytykują słabo wyglądającą stronę internetową czy aplikację mobilną, brak wyszukiwarki, a także coraz częstsze awarie samej strony internetowej. Do tego dochodzi krytyka obsługi klienta, która według wielu stoi na bardzo słabym poziomie.

Metody płatności na stronie bukmachera Betclic

Jeśli chodzi o kwestię metod płatności, to dla skuszonych ofertą bukmachera osób również nie mamy dobrych informacji. Betclic, mimo że działa stosunkowo dobrze jeśli chodzi o sam proces wypłat, to same opcje i metody są mocno ograniczone. Bukmacher w swoich propozycjach zawarł przede wszystkim możliwość płacenia kartami płatniczymi, a także przez internetowe systemy Przelewy24, Skrill oraz BLIK. Do tego dochodzą także najpopularniejsze polskie banki.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl