Przedstawienie charakterystyki wybranych firm bukmacherskich, niemal zawsze zaczyna się od samej oferty. W tym przypadku do tematu podejdziemy trochę inaczej, ponieważ interesującą propozycję połączymy w jedno z opiniami ludzi. W tym artykule na świeczniku znajdą się zakłady bukmacherskie Fortuna, która jako bukmacher od samego początku działa dosyć prężnie. Na pierwszy ogień pójdą rodzaje zakładów bukmacherskich. Następnie warto przejść do ścisłej współpracy z klientem, ponieważ ona wpływa najbardziej na późniejsze opinie. Co wyróżnia Fortunę na rynku?

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Fortuna zakłady bukmacherski – bukmacher z ofertą na zakłady live

Szczegóły samej propozycji akurat tego bukmachera muszą zaczynać się od typów zakładów. Fortuna zakłady bukmacherskie działając jako bukmacher, niemal od samego początku postawiła na ciekawą z perspektywy klienta ofertę. Nie mówimy tutaj jeszcze o współpracy na linii bukmacher-gracz, gdyż jeśli chodzi o rodzaje zakładów, wszystko zależy od przedsiębiorstwa. Fortuna w tym przypadku stosuje podobną taktykę, co rynkowi rywale, ponieważ bardzo poważnie traktuje dwa typy kuponów. Zarejestrowany na stronie Fortuny klient może postawić na zakłady tradycyjne – takie, które należy zbudować jeszcze przed rozpoczęciem danego wydarzenia, a także zakłady live, które dotyczą śledzenia przebiegu wybranego wydarzenia. W tym tekście warto więcej powiedzieć właśnie o kuponach live, bo to na nich możemy tak naprawdę zarobić. Konkretne pieniądze popłyną jeśli uważnie prześledzimy zmieniające się kursy, które w przypadku chociażby piłki nożnej są bardzo atrakcyjne. Fortuna nie zapomina jednak o innych dyscyplinach. W okresie zimowym świetnie wygląda przecież propozycja na skoki narciarskie.

Zakłady bukmacherskie Fortuna i bonusy

Mówiąc o jakimkolwiek bukmacherze nie możemy zapomnieć o licznych promocjach i bonusach. Fortuna zakłady bukmacherskie jako bukmacher ze statusem lidera stawia raczej na dobrze znane rozwiązania. W zakładce bonusów i innych udogodnień znaleźć można chociażby bonus od depozytu, bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka. Wszystkie trzy promocje znajdują się w bogatym pakiecie powitalnym, który dotyczy tylko i wyłącznie nowych klientów. Nie oznacza to jednak, że Fortuna zapomina o swoich wiernych graczach. Bonusy cykliczne są jednymi z najlepszych na rynku, a obecnie bardzo dobrze wygląd przede wszystkim promocja „Happy Hours”.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Opinie o zakładach bukmacherskich Fortuna

Właściciele Fortuny, podobnie jak innych tego typu firm, muszą się także liczyć z wyrażanymi opiniami. W internecie na wielu forach znaleźć można stosunkowo dużo ocen, które dotyczą np. działania strony. Aplikacja mobilna czy wspomniana witryna w przypadku Fortuny stoi bardzo wysoko. Niemal wszyscy klienci, którzy wyrazili swoją opinie pochwalili prostotę opcji internetowych. W samym zestawieniu z innymi firmami pozwala to Fortunie zajmować miejsce na podium. Do tego dochodzi szybka rejestracja i przejrzystość w temacie płatności. Jeśli chodzi zaś o minusy, to klienci zarzucają przede wszystkim długi czas oczekiwania na odpowiedź przy kontakcie mailowym.

Metody płatności w Fortunie

Po przeczytaniu tego akapitu nikt raczej nie powinien być zaskoczony, ponieważ metody płatności w Fortunie są podobnie do tych konkurencji. W pierwszej kolejności należy wspomnieć o możliwościach płacenia poprzez banki – np. Banki Spółdzielcze. Poza tym świetnie prezentują się internetowe systemy płatności – Skrill, Neteller, DotPay, Tpay czy Paysafecard. Tradycyjnie, świetną pozycję zajmują VISA oraz Mastercard.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl