STS zakłady bukmacherskie jako bukmacher liderujący całej stawce spisuje się bardzo dobrze. Niektórzy oczywiście bardziej cenią innych bukmacherów, ale każdy z mocniej doświadczonych klientów odda firmie STS należyty szacunek. Właściciele tego przedsiębiorstwa są bowiem w czołówce nie dlatego, że propozycja dla graczy wyróżnia się całego tłumu ofert. Czytając opinie, możemy wywnioskować, że STS przyciąga do siebie przede wszystkim w sferach mało związanych z tematyką bukmacherską. W tym artykule postaramy się przedstawić szerszy ogląd na wspomnianą wcześniej firmie, pokazując zdania graczy, ale także samą propozycję dla klientów. Co oferuje nam firma STS?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie - oferta, opinie, recenzja

STS zakłady bukmacherskie – bukmacher z ofertą na zakłady live

Firma STS zakłady bukmacherskie jako bukmacher na polskim rynku działa już ponad dwadzieścia lat. Rozgłos zyskała jednak o wiele później, ponieważ po roku 2010 wszyscy bukmacherzy zaczęli dopiero raczkować. Od tak długiego czasu zmieniło się niezwykle duża, zwłaszcza jeśli chodzi o samo budowanie propozycji czy współpracę z klientem. STS jako przedsiębiorstwo bukmacherskie w temacie oferty działa obecnie niezwykle dobrze. Poza licznymi bonusami, o których wspomnimy nieco później, warto pochylić się chociażby nad zakładami live. Ta zakładka jest bowiem motorem napędowym całej spółki, przede wszystkim w okresie weekendowym. Zakłady live dotyczą oczywiście surowego obstawiania – każdy z graczy może to robić w trakcie trwania danego pojedynku. Najlepszą ofertę zobaczymy przy okazji piłki nożnej, ale nie można zapomnieć o tenisie ziemnym czy koszykówce. W okresie zimowym dochodzą do tego także skoki narciarskie.

Bonusy jakie proponuje bukmacher STS zakłady bukmacherskie

STS jako bukmacher za cel postawił sobie ścisłą współpracę z klientem. Jeśli chodzi o bonusy, to objawia się ona przede wszystkim przy budowaniu licznych udogodnień, z których skorzystać może niemal każdy. STS zakłady bukmacherskie w kwestii promocji nie są zbyt wybredne, choć transparentność jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Właściciele firmy stosują podobne praktyki, co konkurencja. Najlepsza propozycja czeka bowiem na graczy nowych, a co za tym idzie najmniej doświadczonych. Mogą oni skorzystać z pełnej gamy bonusów – bonusu od depozytu, bonusu bez depozytu czy zakładzie bez ryzyka. Do tego dochodzą oczywiście bonusy cykliczne, które dotyczą chociażby konkretnego okresu w miesiącu czy poszczególnych rozgrywek sportowych. Bardzo popularna jest np. oferta „Zaproś kumpla”.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Opinie klientów i graczy o STS

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, klienci firmy STS są raczej pozytywnie nastawieni do działań całego przedsiębiorstwa. Niewątpliwym plusem, który wyróżnia całą firmę będzie zakładka Betgames, w której można obstawiać zakłady na gry karciane. Do tego dochodzi budowa samej strony internetowej oraz aplikacji. W opinii większości STS najlepiej poradził sobie z ich wymaganiami, ponieważ drogą online można bardzo prosto znaleźć to, co nas interesuje. W przypadku minusów trzeba wspomnieć o samej sytuacji z bonusami, gdyż niski odsetek klientów zarzuca przedsiębiorstwu letarg w tym temacie.

Metody płatności u bukmachera STS

W przypadku tak renomowanej firmy, jaką jest STS, nie możemy pominąć wielu kwestii. Jedną z nich będzie informacja o metodach płatności, które umożliwiają nam wpłaty i wypłaty konkretnych pieniędzy. Jeśli chodzi o firmę STS, opcji jest wiele. Wśród nich znajdziemy:

  • PayU,
  • DotPay,
  • Paysafecard,
  • Tpay,
  • VISA,
  • Mastercard,
  • Skrill,
  • Neteller.

Do tego dochodzą również popularne banki, które umożliwiają bardzo szybkie dokonywanie transakcji.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl