Charakterystyka konkretnych zakładów bukmacherskich bardzo często przybiera różne barwy, ponieważ każda z firm jest po prostu inna. Nie zmienia to jednak faktu, że takie przedsiębiorstwa jak Betclic stosują podobne praktyki co konkurencja. Na ten moment w temacie firmy Betclic na czoło wysuwa się kod promocyjny, która działa na niektóre bonusy. Mówiąc działa, mamy na myśli to, że je po prostu uruchamia, co graczy, zwłaszcza tych początkujących, jest chyba najistotniejsze. W kwestii zakładów bukmacherskich Betclic należy jednak napomknąć o innych interesujących sprawach, jak chociażby opinie klientów. Jak wygląda oferta tej firmy?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

Betclic kod promocyjny oraz ciekawe bonusy

Zakłady bukmacherskie Betclic, mimo że na polski rynek wróciły dopiero dwa lata temu, niemal z marszu zyskały popularność. Można powiedzieć, że odzyskały dawny blask, ponieważ jak dobrze wiemy, Betclic w Polsce działał już dużo wcześniej. Dopasowanie do trendów branży nie było jednak wcale trudne, gdyż znana w Europie firma po prostu zna się na swojej robocie. Nie inaczej jest w przypadku kodu promocyjnego, który jest tak istotny dla graczy zaczynających grę. Przedsiębiorstwo Betclic współpracując z wieloma stronami internetowymi, wylansowało kilka ciekawych kodów. Jednym z nich bez wątpienia będzie fraz „BONUSVIP550”, która stawia wszystko na bonus bez ryzyka, znany bardziej jako cashback. Na ten moment ta propozycja jest więc całkiem inna niż oferta pozostałych firm bukmacherskich, które stawiają raczej na bonus bez depozytu na początek gry.

Gdzie wpisać kod promocyjny u bukmachera Betclic?

Mimo że Betclic stawia na całkiem inną promocję, to kwestię wprowadzania kodu promocyjnego proponuje identycznie jak inne firmy bukmacherskie. Wszystko rozgrywa się więc już na etapie rejestracji, ponieważ to tam zakładający konto powinien poszukać odpowiedniego miejsca. Należy pamiętać, iż skorzystanie z kodu promocyjnego nie jest obowiązkowe, dlatego dosyć łatwo pominąć jego wpisanie. Puste pole przeznaczone na kod promocyjny powinniśmy szukać zaraz obok podstawowych danych osobowych.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Bonusy na start w firmie Betclic

Właściciele firmy Betclic w temacie bonusów oraz innych promocji stawiają przede wszystkim na pakiety powitalne dla początkujących. I tą kwestią się właśnie zajmiemy. Oczywiście, Betclic tak jak inne przedsiębiorstwa bukmacherskie w Polsce, proponuje interesujące cykliczne udogodnienia, jednak bonusy na start są najbardziej atrakcyjne. W tym zestawie najlepszą pozycję zajmuje zakłada bez ryzyka, nazywany częściej cashbackiem. Do niego potrzebny jest jednak nie tylko kod promocyjny, ale także uważne śledzenie warunków bonusu. Jak wyglądają jego szczegóły.

Zakład bez ryzyka na poziomie 550 złotych

Firma Betclic w zakresie tego bonusu zakłada przede wszystkim spełnienie konkretnych obostrzeń. Na gracza, poza oczywistym wpisaniem kodu promocyjnego czeka także dokonanie obrotu czy kontrolowanie poziomu kursów. Jak to wygląda rzeczywiście? W temacie obrotu jest chyba najciekawiej, ponieważ Betclic wymaga od nas wykonania tego aż sześciokrotnie, po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Bonus dotyczy oczywiście tylko przegranych zakładów zaraz na początku gry.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl