Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 26 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Belgiina żywo Transmisje: 11 Igrzyska Olimpijskie TenisMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 Serie AMecze na żywo Transmisje: 8 La LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 8 WTA WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 ATP WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 ATP AtlantaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA WarszawaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA PragaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA IasiMecze na żywo Transmisje: 7 ATP KitzbuhelMecze na żywo Transmisje: 6
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Czym są kody promocyjne u bukmacherów?

czym-sa-kody-promocyjne-u-bukmacherow
Autor: Łukasz Bartkowiak | 28.07.2022 12:47

Liczba legalnych bukmacherów wciąż rośnie, a co za tym idzie, konkurencyjność na rynku jest niezwykle duża. Każda firma świadcząca usługi bukmacherskie stara się możliwie jak najbardziej zachęcić klientów do otwarcia rachunku i przeżywania sportowych wrażeń razem z nimi. Jednak nie jest to proste, a często sama kampania reklamowa nie wystarcza. Dlatego też coraz popularniejsze staje się oferowanie kodów promocyjnych, które umożliwiają uzyskanie dodatkowych benefitów wraz z otwarciem konta. Czym są kody promocyjne i co możemy zyskać, korzystając z nich?

Czym są kody promocyjne?

Kody promocyjne oferowane przez legalnych bukmacherów to jeden z najpopularniejszych sposobów na to, by przy okazji założenia konta na stronie bukmachera uzyskać dostęp do bonusów, umożliwiających postawienie zakładu bez ryzyka, bądź powiększenie wartości depozytu. Kody bonusowe dystrybuowane przez firmę bukmacherską są często elementem współpracy firmy z innymi portalami. Unikalny kod bonusowy, który uzyskamy czy to na konkretnej stronie, czy bezpośrednio u bukmachera może być przez nas wykorzystany zaledwie raz, i upoważnia nasze konto do skorzystania z promocji. Obecnie każdy bukmacher, działający w kierunku zwiększenia rzeszy klientów stara się regularnie oferować promocje takie jak kody promocyjne bukmacherzy.

Jakie bonusy możemy otrzymać wykorzystując kody promocyjne?

Kody promocyjne bukmacherzy uprawniają nas do otrzymania wielu ciekawych bonusów dostępnych w ramach specjalnej oferty firm świadczących ten typ usług. O jakich bonusach mowa? Przede wszystkim bonus na start, uwzględniający zarówno pierwszy zakład bez ryzyka, jak również bonus od depozytu. W przypadku zakładu bez ryzyka klient ma możliwość bezpiecznego grania pierwszego kuponu do określonej wartości. Jeżeli kupon okaże się trafiony, pieniądze wraz z wygraną trafiają na konto. W przypadku przegranej gracz nic nie traci i może wciąż dysponować tymi środkami.

Bonus od depozytu natomiast powiększa wartość konta bonusowego o określony procent wartości depozytu. Kody promocyjne upoważniają także to do rozegrania pierwszego zakładu bonusowego bez depozytu lub do skorzystania z innych, równie atrakcyjnych ofert na bieżąco aktualizowanych przez firmy bukmacherskie.

Czy jest coś, na co warto zwrócić szczególną uwagę przy kodach promocyjnych?

Na co warto zwrócić uwagę, wykorzystując kod promocyjny uzyskany za pośrednictwem innego portalu lub przy rejestracji konta? Przede wszystkim o dacie jego ważności. Niektóre kody promocyjne, szczególnie te najbardziej atrakcyjne trwają jedynie przez kilka dni, co ma motywować klientów do szybkiego założenia konta bukmacherskiego na możliwie jak najlepszych warunkach.

Jeśli jednak nasz kod promocyjny uległ przedawnieniu, założymy konto bez bonusa. Pamiętajmy także, że większość kodów promocyjnych jest przeznaczonych jedynie dla nowych klientów. Jeśli więc mamy założone konto u danego bukmachera, nie będziemy w stanie skorzystać z nowej oferty. Warto o tym pamiętać, gdyż zgodnie z przepisami i wewnętrznymi regulacjami zakładanie kolejnych kont jest nielegalne.

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie